Narodowe Święto Niepodległości, święto Konstytucji 3 maja, uroczystości rocznicowe, religijne, a nawet międzynarodowe wydarzenia sportowe, które są śledzone z wielką uwagą przez wielu Polaków. Wszystkie te wydarzenia charakteryzują się podniosłą atmosferą i powodem do dumy. Niejednokrotnie stają się okazją, aby pokazać swoje przywiązanie do patriotycznych tradycji i narodowych symboli. Warto je podkreślić, prezentując światu polskie barwy narodowe, zawieszając je na domu, nosząc ręcznie robione, eleganckie kotyliony lub ozdabiając elementy garderoby na kolor biało-czerwony. Jedyną kwestią pozostaje znalezienie odpowiedniej oferty i zamówienie wybranej przez nas ozdoby.

Może w tym pomóc bogata oferta sklepu internetowego Aspol, znajdującego się na stronie okolicznosciowe.com.pl.

Szeroki wybór flag

Firma może dostarczyć dowolne ilości flag państwowych na zamówienie, są one wykonane z poliestru – bardzo trwałego materiału, odpornego na zabrudzenia i poplamienie. Brzeg każdej flagi jest obszyty podwójnym bądź pojedynczym szwem. Każdą sztukę pakujemy w osobne opakowanie, które skutecznie chroni przed zniszczeniem. Dodatkowo oferujemy do nich drzewce z wykonane z sosny, w kompletach po 5 sztuk. Wymiary pojedynczego drzewca to 1,5 metra długości i 22 mm średnicy. Poza standardowymi flagami posiadamy w asortymencie flagi w taśmie, chorągiewki papierowe, foliowe oraz degustacyjne.

Gustowne dodatki

Specjalnością firmy są ręcznie wykonane kotyliony, tworzone z dobrej marki materiałów, Najlepsze ozdoby tworzymy z tasiemek atłasowych, które są łączone na gorąco. To rozwiązanie pozwala uniknąć strzępienia się materiału. W ofercie również różnokolorowe kokardy wysokiej jakości, ozdoby z przypinką, wyposażone w stylowe, metalowe zapięcia. Dodatkowo w naszym asortymencie mamy baloniki i wiatraczki w barwach narodowych, posiadamy również w ofercie gadżety i flagi innych narodów, m.in. amerykańskie, brytyjskie, francuskie, niemieckie oraz w barwach Unii Europejskiej. Można u nas znaleźć bardzo duży wybór produktów w barwach maryjnych lub papieskich.

Koniecznie doczytaj: https://okolicznosciowe.com.pl/zastanawiasz-sie-gdzie-kupic-flage-sprawdz-dostepne-mozliwosci/