Najtańsza oferowana przez firmę Remontech gilotyna do cięcia styropianu to model MDS 22B w cenie 770,00zł. Model ten charakteryzuje się też najmniejszymi rozmiarami i wagą 12kg. Rozmiary cięć wynoszą odpowiednio 22cm grubości i 107cm długości. Maszyna pozwala na cięcie w pozycji poziomej. Jest to doskonały wybór, jeśli potrzebujemy urządzenia kompaktowego w bardzo przystępnej cenie. Tak jak wszystkie oferowane przez firmę produkty, model ten również wyposażony jest w termiczny system tnący, co zapobiega powstawaniu nieczystości podczas przecinania.

Kolejny model maszyny to MDS 22/107 kosztujący 1120,00zł. Podobnie jak MDS 22B jest to gilotyna o bardziej kompaktowych wymiarach lecz większych możliwościach. Ruchome ramię posiada możliwość zablokowania co pozwala na cięcie w zakresie 0-22cm wg potrzeb. Ponadto urządzenia pozwala na cięcie zarówno w pionie jak i w poziomie, a regulacja wynosi od 0-90 stopni. Maksymalna długość to również 107cm. Urządzenie umożliwia ponadto precyzyjne cięcie z różnicą do 8cm grubości na całej długości płyty.

Kosztująca 1220,00zł maszyna do cięcia styropianu MDS 32/107 to urządzenie z możliwością ustawienia elementu tnącego w pionie. Taka funkcjonalność pozwala na wycięcie dowolnego kształtu jak np. okrąg czy kwadrat. Zakres regulacji w pionie i poziomie pozwala na cięcie precyzyjne w grubości do 32cm i długości 107cm. Pomimo dużej funkcjonalności wycinarka jest prosta w obsłudze i wyposażona w systemy zabezpieczające co czyni ją urządzeniem niezawodnym.

Najbardziej zaawansowaną gilotyną w naszej ofercie jest kosztujący 1280,00zł model MDS 32/140. Podobnie w modelach 22/107 oraz 32/107 zakres grubości cięcia jest regulowany, w tym wypadku przedział wynosi 0-32cm. Od powyższych modeli wycinarka ta różni się przede wszystkim wymiarami pozwalającymi na cięcie płyt o długości do 140cm. Pozwala to uzyskać różnicę w grubości po przeciwnych stronach wynoszącą do 10cm na całej długości płyty. Ponadto jak każde oferowane przez nas urządzenie wycinarka jest prosta w obsłudze i posiada wszelkie zabezpieczenia oraz technologię cięcia termicznego.