Woski zapachowe na Pachnacawanna.pl

0
274
wosk zapachowy

Pachnące kostki wosku są prostą, wolną od bałaganu alternatywą dla świec, zapachów olejowych, wtyczek i innych domowych zapachów – a jeśli masz dzieci i zwierzęta biegające wokół, woski zapachowe mogą usunąć obawy o otwarty płomień w domu. Wolne od i sadzy, te powoli topniejące kostki szybko zyskują na popularności w wielu domach. W przeciwieństwie do świec, pachnące kostki wosku nie kapią. Gdy kostka stopi się i ostygnie, wystarczy wyjąć twardy wosk z podgrzewacza i wyrzucić go – zapach zniknie, więc nie można go ponownie wykorzystać. Zapach jest uwalniany bez płomienia lub bałaganu, mniej chemikaliów jest emitowanych do powietrza. Woski zapachowe od Pachnacawanna.pl to gwarancja posiadania produktu najwyższej jakości.

Zróżnicowane zapachy

W sklepie Pachnacawanna.pl  najdziesz wiele różnych zapachów do wyboru. Istnieją zapachy oparte na jedzeniu, takie jak wanilia i karmel, oraz opcje sezonowe. Opcje są szerokie, a ponieważ kostki wosku są małe i można ponownie wykorzystać podgrzewacz, można spróbować bez angażowania się w jeden zapach.

Który wosk zapachowy pali się najdłużej?

Wosk sojowy jest ogólnie uważany za najdłuższy czas spalania, jednak każdego roku, tworzone są nowe ulepszone formacje wosku świecowego przy użyciu nowych składników, które pozwalają na jeszcze wolniejsze palenie świec. Czas, przez jaki świeca płonie, ma duży wpływ na takie rzeczy, jak miejsce, w którym palisz świecę, temperatura pomieszczenia, olejki zapachowe, i pojemnik, z którego świeca korzysta, a także wiele innych czynników, co utrudnia dokładne określenie, jak długo wytrzyma twoja świeca. 

O tym warto pamiętać!

Produkcja świec zapachowych zaczyna się od wyboru idealnego wosku. Wosk jest substancją, która rodzi świecę, dlatego konieczne jest wybranie odpowiedniego wosku. Z różnymi woskami do wyboru, oto trudna część – który jest idealnym woskiem do świec zapachowych? Istnieje szeroka gama wosków, a zalicza się do nich – wosk parafinowy, wosk sojowy, wosk pszczeli, wosk rzepakowy i wosk kokosowy. Wosk parafinowy jest wytwarzany z produktu ubocznego przemysłu naftowego. Będąc niedrogim i dostępnym, jest powszechnie stosowany w przemyśle świecowym. Oprócz wygody jest bogaty w zapach i kolor, a jego temperatura topnienia umożliwia formowanie go w różne kształty w celu wytworzenia różnych świec.  Wosk kokosowy to najnowszy wynalazek do przyjmowania zrównoważonych praktyk w przemyśle świecowym, obejmujących zbiór orzechów kokosowych. Proces tworzenia wosku kokosowego pochodzi z miąższu kokosowego / oleju zrośniętego woskiem sojowym. Oprócz zrównoważonego rozwoju wosk kokosowy dobrze utrzymuje zapachy i kolory, co doskonale nadaje się do świec dekoracyjnych, które odgrywają rolę w ulepszaniu dekoracji wnętrz.