Zegarek z GPS dla dziecka na komunię

4
181

Czas komunijny zbliża się wielkimi krokami, a wielu z nas będzie w tym roku organizować tego typu wydarzenie dla własnych dzieci bądź uczestniczyć w nich jako gość. W obu przypadkach staniemy przed wyborem – co kupić dziecku w prezencie tak ważnego wydarzenia? Coś, co sprawi przyjemność dziecku, a jednocześnie ucieszy dorosłych (w przeciwieństwie do quada). A zatem może zegarek z GPS?

Doskonały gadżet dla dziecka

Najmłodsi, tak samo jak wielu dorosłych, to urodzeni gadżeciarze. Od pierwszych lat życia interesują się smartphonami i laptopami, dlatego z czasem warto wprowadzać do ich życia przedmioty, które mogą bawić, uczyć i jednocześnie przydawać się rodzicom. Zegarki z GPS dostępne są w wielu wersjach, posiadają dodatkowe funkcje (na przykład aparat, krokomierz, latarka), świetnie wyglądają i mogą być dopasowane do indywidualnych preferencji dziecka. Zwykle są także wodoodporne, co pozwala na nieskrępowaną zabawę, także w basenie czy morzu. Kto zatem powiedział, że zegarki jako prezent na Komunię dawno wyszły już z mody?

Lokalizacja i bezpieczeństwo

Oprócz interesującego gadżetu dla dziecka, zegarek z GPS stanowi także urządzenie stworzone z myślą o rodzicach. GPS może przydać się chociażby na wakacjach, które są już za pasem – ryzyko zgubienia się dziecka w obcym kraju jest duże i zawsze przerażające. Dodatkowo z pociechą możemy porozumiewać się telefonicznie, nawet bez posiadania własnego smartphona (niektóre szkoły wprowadziły zakaz posiadana tych urządzeń w budynku). Dziecko może odbierać od nas połączenia, a także od innych osób, których numery zatwierdzimy. Mogą to być znajomi lub członkowie rodziny, jednak nie obce numery. Poza tym każdy zegarek z GPS posiada system alarmowy, który informuje o potencjalnym zagrożeniu. W takiej sytuacji rodzic może zareagować bardzo szybko.

Cena

To oczywiście równie istotny parametr pozwalający na wybranie odpowiedniego prezentu. Zegarek z GPS kupimy już za 100 złotych, jednak – jak w wielu przypadkach – warto sprawdzić także trochę droższe modele, które zwykle są po prostu bardziej solidne, posiadają więcej dodatkowych funkcji bądź mają dłuższą gwarancję. Po więcej informacji na temat zegarków z GPS odsyłamy na https://smartsafe.pl/.

4 KOMENTARZE

  1. To bardzo ciekawy pomysł. Biorąc pod uwagę, że GPS to spore możliwości. Jego zastosowanie ma również w naszych usługach jak lokalizacja floty samochodów. Ale również w zapewnieniu bezpieczeństwa dzieciom będzie ciekawym rozwiązaniem.

  2. Zakup takiego zegarka jako prezent fajny pomysł. Ale warto jednak taki prezent skonsultować z rodzicami. Wielu z rodziców nie chce by dziecko miało jakieś gadżety wiec może się okazać, że nie będą z tego faktu po prostu zadowoleni.

  3. Mnie ten pomysł się niestety nie podoba. Zdecydowanie jestem zdania, że lepszym prezentem będzie np. jakiś instrument muzyczny jak gitara. Na którym dziecko będzie mogło się uczyć i rozwijać. Obecnie Struny do gitary elektrycznej czy akustycznej są dostępne w każdym sklepie zarówno stacjonarnym jak i online, więc w razie uszkodzenia można dokupić i uczyć się dalej.

  4. Ale czy faktycznie taki zegarek jest ok? Nie lepiej kupić coś bardziej kreatywnego co może wzbudzić pasje dziecka i być czymś wartościowym na przyszłość. Fajnym pomysłem na prezent może być np. aparat fotograficzny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here