Niezbędne dekoracje ślubne. Pomysły na dekoracje kościoła, sali weselnej.

0
2014

Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu dwojga ludzi, którzy od tej pory pragną iść przez nie razem. Wszystko tego dnia musi być zatem dopracowane i dopięte na ostatni guzik. Fotograf, kamerzysta czy też obsługa sali, każdy musi stanąć na wysokości zadania. Prócz takich istotnych, bazowych rzeczy, warto także zadbać o dekoracje. Mają one szczególne znaczenie, ponieważ przede wszystkim nadają lekkości całemu wydarzeniu, upiększają je, podkreślają także jego wagę. Poza tym mają one niemałe znaczenie także dla gości, którzy będąc nimi otoczeni, czują jak wiele serca w organizację wesela, włożyła młoda para.

W jakie dekoracje warto tego dnia zainwestować? Przede wszystkim istotna jest kwestia ozdobienia stołów. Powinniśmy zatem pomyśleć o ciekawych winietkach, zawieszkach na butelki czy też o serwetkach. Te małe elementy nie pochłoną zbyt dużej części naszego budżetu a zarazem sprawią, że każdy stół stanie się piękniejszy. Na stole nie powinno zabraknąć również świeżych kwiatów w wazonach, świec czy też stroików wykonanych chociażby z plastrów drzew i szyszek. Dobór takich dekoracji powinien zależeć od tego, w jakim stylu organizowaliśmy nasze wesele.

Dziś bardzo popularne jest także wynajmowanie dużych napisów, przykładowo „LOVE”. Są one podświetlane, bardzo klimatyczne i można przy nich wykonywać piękne fotografie. Na sali nie może zabraknąć także kwiatów, balonów, czy też dekoracji chociażby w postaci kwiatowej ściany za nowożeńcami. Wiele z tych rzeczy można starać się skomponować samodzielnie, by nieco zaoszczędzić.

Miejsce, w którym będzie odbywał się ślub, czyli kościół bądź też inny kompleks do organizowania zaślubin, także powinien być przez nas przystrojony. W tym celu najlepiej jest zdecydować się na żywe kwiaty i wazony, szczególnie pięknie prezentują się szklane. Uwydatniają one bowiem piękno świeżych kwiatów oraz ich kolorystykę. Najlepiej jest zatrudnić do takich prac florystów, którzy tego samego dnia mogą udekorować miejsce uwzględniając wcześniejsze ustalenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here